Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Велешанка пријавила напад од жена од Свети Николе

Полицијата информира дека синоќа во 19 часот во полицијата во Свеети Николе, Б.Х.(46) од Велес пријавила дека била физички нападната С.Д.(69) – женско лице од Свети Николе.

Од МВР информираат дека се работи на расчистување на случајот.