Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Голема тепачка во локал во Драчево – претепани четири малолетници, употребени и стаклени предмети

На 28.01.2023 во 23.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во угостителски објект на подрачјето на Драчево, четири малолетници биле физички нападнати од А.Б., А.Л., С.Л. и уште едно лице, кои употребиле и стаклени предмети.

Се работи на расчистување на случајот.