Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Педесет годишник уапсен оти допирал 23 годишна девојка по телото

На 21.01.2023 во 11.00 часот од полициски службеници од СВР Куманово бил лишен од слобода педесетгодишник од кумановско, постапувајќи по претходна пријава дека на 20.01.2023 околу 15.35 часот З.В. допирал по телото 23 годишна девојка од кумановско.

Се работи на расчистување на случајот.