Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Исчезна 30 годишна жена

Како што сооошти полицијата вчера во 20.11 часот во Полициската станица Гостивар 36 годишник од село Врапчште пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга (30).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето, рекоа од МВР.