Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Исчезна 26 годишно момче, полицијата трага

На 20.01.2023 во 18.20 часот во Полициското одделение Жеровјане Г.В.(55) од с.Жеровјане пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син Х.В.(26).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.