Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Групна тепачка во Виница

На 18.11.2022 околу 20.00 часот во Полициската станица Виница било пријавено дека на ул.„Македонска“ во Виница бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу шест лица, сите од Виница.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.