Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МакедонијаВо тренд...

Министерот Бектеши ќе се обрати на бизнис настанoт SUBEX

Министерот за економија Крешник Бектеши во вторник (15.11.2022г) ќе се обрати на бизнис настанот SUBEX- Suppliers Balkan Expo кој е во организација на Македонско-Германско стопанско здружение.

Настанот ќе се одржи во хотелот Хилтон во Скопје со почеток во 10 часот.