19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Исчезна 17 годишно девојче од скопско

На 12.09.2022 во 20.00 часот во Полициското одделение Сарај, В.М.(41) од с.Чајлане, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Б.М.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.