19.8 C
Скопје
24. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarЛокално

Се бетонира зеленило во Аеродром, дали сопственикот на објектот е во блиски рорднински релации со член на кабинетет на Муцунски?

Се бетонира зеленило во Аердором, дали сопственкот на објектот е на член на кабинетет на Муцунски? –

Граѓаните на социјалните мрежи објавија дека дел од зеленилото пред еден кафе бар во Скопје се бетонизира.