16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

CENTAR дознава – средба на Ковачевски со Села утре во Клуб на пратеници во 11.00 часот

CENTAR дознава – средба на Ковачевски со Села утре во Клуб на пратеници во 11.00.

Продолжува широката консултација за европскиот предлог.