16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

(Фото) Значително помалку граѓани на денешниот протест пред Влада

(Фото) Значително помалку граѓани на денешниот протест пред Влада