Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+ Македонија ТОП ВЕСТИ

Блокиран центарот на Скопје, поради пријава за бомба

Блокирани сите патишта кои водат до Македонскиот народен театар поради пријава за поставен екплозив, објави ТВ21.

Полицијата се наоѓа на лице место, засега нема информации дали пријавата е лажна.