-2 C
Скопје
16. јануари 2021
Centar.mk – Дознај сѐ!
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

CENTAR ДОЗНАВА: Мухамед Зекири е назначен за генерален секретар на Влада

Мухамед Зекири е назначен за генерален секретар на Владата дознава Centar.mk.

Оваа одлука штотуку поминала на владината седница, која започна во 12 часот.