Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Ечи “Абре Македонче” во најновиот спот на Зоран Заев (видео)

Вредеше борбата за слобода. Вреди и борбата за подобра македонска иднина. Заедно #можеме многу повеќе, напиша лидерот на СДСМ, Зоран Заев на социјалните мрежи.

loading…