Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ВО ЖИВО: Закажана прес конференција на Венко Филипче – проследете ја директно преку Centar

Во 14 часот е најавена прес конференција на Венко Филипче – проследете ја директно преку Centar

.

error: Соддржината е заштитена.