Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Во живо: Салата претесна за да ги прими заинтересираните – Трибина на СДСМ

Во живо од трибината на СДСМ во Гевгелија.

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, во живо од трибината во Гевгелија. #НаПравПат

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, во живо од трибината во Гевгелија.#НаПравПат

Gepostet von СДСМ – Социјалдемократски сојуз на Македонија am Montag, 7. Oktober 2019

error: Соддржината е заштитена.