Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Во живо: Масовен митинг на Стево Пендаровски во Карпош – Ечи македонската химна

Во живо проследете го митингот на претседателскиот кандидат на СДСМ, Стево Пендаровски во Општина Карпош, каде има забележително голема присутност од страна на граѓаните.

Митингот започна со изведба на македонската химна.

error: Соддржината е заштитена.