16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » затемнување
ТЕМАМОЗАИКХОРОСКОП

Најдолгото затемнување на Месечината во историјата ќе им го направи животот пекол на овие хороскопски знаци

M T
Иако затемнувањето на Месечината се очекува дури во ноември, астролозите веруваат дека неговото влијание може да се почувствува веќе сега. она што го издвојува ова...