Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : забавен парк

Македонија ТОП ВЕСТИ

ШИЛЕГОВ: Скопје го добива најдобриот забавен парк во регионот

M T
Градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов на денешната прес-конференција го претстави проектот за новиот забавен парк во Скопје, чијашто изградба беше одложена со консензуална одлука...