Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » врмеснка прогноза

Tag : врмеснка прогноза

MeteoCentar Centar Македонија

Слаб дожд и магла – Метеоцентар со детална прогноза за следните 4 дена

CENTAR MKD
Ќе продолжи периодот на претежно стабилно и суво време со магла по котлините и сончево особено на планините. Ќе биде претежно тивко и без поголеми...