Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : враќање на ддв

Centar Бизнис Во тренд...

Ако до утре потрошите 30.000 денари на македонски производи, државата ќе ви врати до 4.500 денари назад!

CENTAR MKD
Викендот без ДДВ, мерката од четвртиот пакет антикризни мерки влезе во вториот ден. Граѓаните за прометот што ќе го направат во овие три дена од...