29.8 C
Скопје
5. август 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : влошена здравствена состојба

Македонија ТОП ВЕСТИ

Камчев повторно однесен на Клиниката за кардиологија, се пожалил на гушење и силна главоболка

M T
Јордан Камчев вчера пред своите адвокати повторно се пожалил на влошена здравствена состојба. Неговиот правен тим соопшти дека синоќа Камчев во затворот имал гушење, голема...