16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » владина седница
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Заврши владината седница – Донесени важни одлуки околу актуелната ситуација со ковид 19

CENTAR MKD
Од 5-тата седница на Владата: Утврдени мерките за откупот на грозјето; На 884 студенти и 347 ученици ќе им се исплаќа месечна сума за покривање...