29.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » вело маркоски
Centar Македонија Во тренд...

Вело Марковски јавно ги поткопуваше мерките за заштита од ковид 19 и ширеше страв во јавноста

CENTAR MKD
– Таканаречените промени во Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ не се ништо освен уште еден очаен обид на Христијан Мицкоски да ја спаси својата фотелја во...