Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » ваучери за граѓани

Tag : ваучери за граѓани

Centar Бизнис ТОП ВЕСТИ

Државата дели помош, а ова е листата: Објавени се граѓаните кои ќе добијат картички со кеш и ваучери за туризам – еве како да проверите

CENTAR MKD
Владата ја објави веб страницата www.kupuvamdomasno.gov.mk. На овој линк   треба да го внесете вашиот матичен број, при што ќе добиете информација дали ви следува помош...