Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » успешен старт
МакедонијаТОП ВЕСТИ

Лидија Тасевска: Успешен старт на учебната година со физичко присуство, продолжуваме со грижа за образовниот процес

M T
Прес-конференција на Лидија Тасевска, пратеничка на СДСМ: Новата учебна година успешно започна со отворени училишта за сите ученици во основното и средното образование. Над 187.000...