26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » тв24
Македонија

Зекири: Собранието мора да биде функционално заради граѓаните, онлајн треба да работи

CENTAR MKD
Потпретседателот на СДСМ и пратеник Мухамед Зекири при гостувањето во емсијата „Анализа“ на ТВ24 нагласи дека никој не сака онлајн седници на собранието, но гледаме...