16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » тв дуел
МАКЕДОНИЈА

Спасовски: Владо Мисајловски и денеска избега од тв дуел – но на 15-ти јули не може да избега од волјата на граѓаните

CENTAR MKD
– Владо Мисајаловски и денеска не се охрабри да дојде на тв дуел не се охрабри да ги спротиставиме нашите концепти, нашиот за новата македонска...
МАКЕДОНИЈА

Заев: Мицкоски изиграва Баба Ванѓа

CENTAR MKD
– Никаде во ниедна земја кога се воспостувала независна правда не било лесно. Можеше и Заев да ги заташкува случаите како што тоа го беше...