21.8 C
Скопје
1. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » црвена линија
МакедонијаТОП ВЕСТИ

СДСМ: Црвена линија за Мицкоски ли се навредите за нашите партнери од ЕУ дека се нацисти?

M T
Таканаречените црвени линии на Христијан Мицкоски не се ништо друго освен антидржавни позиции, обвини СДСМ. „ Дали за Мицкоски црвена линија се навредите од негови...