8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : темно чоколадо

Centar Мозаик Направи Сам Во тренд...

Темно чоколадо со џин и тоник – совршен десерт во летните денови, а добро е и за слабеење

M T
Џин-тоникот е омилен пијалак што сигурно ќе ве разлади за време на овие горештини. Џин-тоник е лесен и свеж коктел со само три состојки, кој...