16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » свекрви
Centar Мозаик Хороскоп

Најлоши СВЕКРВИ според Зодијакот: Некои се радуваат на кавги, а некои се љубоморни

M T
Во некои домаќинства, свекрвата е лепакот што држи се. Тие ги зближуваат синот и снаата користејќи го сопственото искуство на долг и траен брак. Но,...
Centar Хороскоп

Ова се најлошите свекрви од Зодијакот: Подготвени да ви приредат хорор филм

M T
Односот помеѓу свекрва и снаа отсекогаш бил проблематичен, но свекрвите родени во некои хороскопски знаци се најлошите. Стрелец Жените Стрелец можат да бидат затворени и...