17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » супспецијализации
МакедонијаВо тренд...ТОП ВЕСТИ

Филипче: Одобрени се 498 специјализации и 87 супспецијализации

M T
Младите лекари да не стравуваат затоа што имплементирањето на политиките коишто се однесуваат на нивниот стручен напредок ги правиме заедно со нив. Ова утрово го...