14.8 C
Скопје
4. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » советник на град Скопје
CentarМакедонија

Александра Антевска: Пуштен во употреба вториот памптрак полигон, вложуваме во вело-културата во Град Скопје

CENTAR MKD
Град Скопје предводени од СДСМ и градоначалникот Петре Шилегов посветено вложува во промоцијата на вело-културата во нашиот град, што го прави градот урбано и модерно...