19.8 C
Скопје
24. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » слики
CentarМозаик

Исповед на маж за кој зборува “интернетот”: „Мојата девојка чува слики со бившиот во мобилниот“

M T
Еден маж се сомнева дека фотографиите се знак дека неговата девојка се уште има чувства кон бившиот партнер, но за тоа веќе жестоко се расправале,...