Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » школска година
МакедонијаВо тренд...

Создадени услови за почеток на школската година со физичко присуство, оцени Кризниот штаб

M T
На седницата на Главниот координативен кризен штаб на Владата од страна на ресорното министерство било предложено образовниот процес да се одвива со физичко присуство, со...