17.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » природни препарати
ТЕМАЗДРАВЈЕИЗБОР

Три природни препарати за заштита на кожата од каснување од комарец

M T
Летните вечери се обележани со напади на комарци, особено по дождливите периоди кои го означија само почетокот на ова лето. Роеви на овие инсекти, покрај...