9.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » празен стомак
CentarМозаикЗдравјеВо тренд...

Еве која храна не треба да ја внесувате на празен стомак

M T
Јогурт, колачи и кафе, повеќето луѓе го започнуваат денот со оваа храна. Покрај тоа што често го прескокнувате појадокот, има храна што не се препорачува...