10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » поштенска банка
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Одобрено обвинението за „Поштенска банка“

M T
Кривичниот суд информира дека во целост се одобрува обвинението за „Поштенска банка“ против 9 лица обвинети за Злoупотреба на службена положба и овластување, како и...