6.8 C
Скопје
6. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » поправка
Македонија

Скопјанец го дал автомобилот на поправка, но не му го вратиле со месеци

M T
Скопјанец на возраст од 51-година во полицијата пријавил дека уште во јули го дал својот автомобил на поправка, но досега не му бил вратен назад....