Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » помош за граѓани

Tag : помош за граѓани

Centar Бизнис

Владата одлучи: Нов пакет помош за граѓани и фирми вреден 490 милиони денари

CENTAR MKD
Владата на денешната редовна 28-ма седница донесе одлука за нов пакет мерки за поддршка во справувањето со последиците од КОВИД-19 кризата. Како што соопшти владината...