14.8 C
Скопје
3. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » никола поповски
CentarМакедонијаВо тренд...

Попоски позитивен на ковид-19

CENTAR MKD
Поранешниот министер за надворешни работи на Република Македонија, Никола Попоски е позитивен на коронавирусот. Оваа информација тој ја сподели на социјалната мрежа Фејсбук. -Добив позитивен...