15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : мицковски

Македонија ТОП ВЕСТИ

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски се однесуваат несериозно

M T
Соопштение на СДСМ: Одредбите на македонскиот Устав не може да се почитуваат селективно. Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ ја предлагаат Резолуцијата за да се усвои или за...
Македонија

СДСМ: Мицкоски е изгубен во своите блокади, нема доследен став и се што прави е против државните и националните интереси

M T
Реакција на СДСМ на прес-конференција на Христијан Мицкоски Се што прави Христијан Мицкоски е против државните и национални интереси, тој до толку е изгубен во...