9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Министер за правда

Tag : Министер за правда

Македонија Во тренд...

Маричиќ: Судството покажа дека може да функционира онлајн

CENTAR MKD
Судството покажа дека може да функционира онлајн, вели министерот за правда Бојан Маричиќ по повод Европскиот ден на правдата. „Ова ново време на светска пандемија,...