20.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » луксузи
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ да ги врати парите кај граѓаните од луксузите во Белиот дворец како 20.000 евра за теписони или лустери

M T
Соопштение на СДСМ: Во време на најголемата светска економска криза, кога растат цените на енергенсите и на храната, а политичките субјекти од цела Европа се...