19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » луда среќа
CentarМозаикХороскоп

СЕКОГАШ СЕ ИЗВЛЕКУВААТ: Овие 2 знаци имаат ЛУДА СРЕЌА

M T
Тие секогаш некако, за чудо, излегуваат од проблемите и несреќите или одеднаш имаат среќа во последен момент. Овие два хороскопски знаци имаат повеќе среќа отколку...