Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Мозаик Хороскоп

СЕКОГАШ СЕ ИЗВЛЕКУВААТ: Овие 2 знаци имаат ЛУДА СРЕЌА

Тие секогаш некако, за чудо, излегуваат од проблемите и несреќите или одеднаш имаат среќа во последен момент. Овие два хороскопски знаци имаат повеќе среќа отколку духовитост.

И додека другите се борат и се борат, тие секогаш наоѓаат начин да ја постигнат целта потполно безболно.

Лав
Иако вредни и работливи, Лавовите знаат точно како да работат само за себе. Тие вешто манипулираат со другите, кои прават се за нив, и на крајот, Лавовите ја преземаат заслугата. Имаат најмногу среќа дури и во игрите на среќа.

Риби
Рибите заводливо го избегнуваат секој проблем и секогаш го добиваат она што го сакаат. Тие секогаш успеваат да избегнат потенцијални проблеми за влакно, и како Лавовите, тие многу добро манипулираат со другите. Сепак, тие се многу мрзливи, па бараат полесни начини да заработат пари и да ги решат проблемите во животот.

Можеби ќе ве интересира

Клучни знаци откриваат дали вашата врска ќе успее: Пеперутките во стомакот не се доволни

M T

Овие хороскопски знаци би можеле да станат милијардери

M T

Итен увид на знаците и ознаките на магистралните патиштата во Бугарија по несреќата

M T