11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » лага
МакедонијаВо тренд...

Шилегов: Ќе ги покажам сите документи од кои ќе се види лагата што се креира околу мојата семејна куќа

M T
На денешното отворање на реновираниот објект на скопски Бит-пазар, во одговор на новинарско прашање, градоначалникот Шилегов се осврна на обвинувањата на опозициската ВМРО-ДПМНЕ во врска...