25.8 C
Скопје
26. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » концепт
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

СДСМ: Лажен е наводниот нов концепт на ВМРО-ДПМНЕ, затоа ги очекува нов пораз од граѓаните

M T
Соопштение на СДСМ „Лажни и провидни се наводните нови политики, наводниот нов концепт на ВМРО-ДПМНЕ. ВМРО-ДПМНЕ не може да се оправи ни самата, а не...