23.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » коалицки настап
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Заев најави 50 отсто коалициски настап на локалните избори

M T
Премиерот Зоран Заев остварил средба со Мендух Тачи и со Билал Касами за локалните избори, а до крајот на оваа недела најави дека ќе се...