19.8 C
Скопје
24. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » капаче
CentarМозаикТехнологија

Еве зошто капачето на резервоарот не е секогаш на исто место

M T
Ако некогаш сте позајмиле автомобил од пријател или сте го изнајмиле од агенција за рента кар, сигурно сте имале енигма при посета на бензинска пумпа...